fbpx
 

Passie voor ons werk

Het team van MBV Nijkerk bestaat uit specialisten en professionals, allen met een affiniteit voor de vrije beroepsgroep en overige MKB. Dagelijks zetten wij ons in om uw administratie op een dusdanige wijze te verwerken dat u zorgeloos kunt ondernemen. En zelfs daarin kunnen wij u met gerichte adviezen, gebaseerd op onze kennis van uw sector, optimaal ondersteunen. Wij staan voor u klaar, wanneer mogen wij ook voor u aan de slag?

Wouter Muijs
Vennoot, relatiebeheerder
wouter.muijs@mbv-nijkerk.nl

Walter Schaap
Vennoot, relatiebeheerder
walter.schaap@mbv-nijkerk.nl

Janneke Janssen
Vennoot, relatiebeheerder
janneke.janssen@mbv-nijkerk.nl

Tiny Nieuwenburg
Vennoot, relatiebeheerder
tiny.nieuwenburg@mbv-nijkerk.nl

Martijn Zuidersma
Vennoot, hypotheekadviseur
martijn@mbvhypotheken.nl

Lex Wichertjes
Hypotheekadviseur
lex@mbvhypotheken.nl

Peter Kluiters
Relatiebeheerder
peter.kluiters@mbv-nijkerk.nl

Kees de Graaf
Relatiebeheerder
kees.de.graaf@mbv-nijkerk.nl

Martijn Roersen
Relatiebeheerder
martijn.roersen@mbv-nijkerk.nl

Esther van Dorp
Relatiebeheerder
esther.van.dorp@mbv-nijkerk.nl

Evert Veldman
Relatiebeheerder
evert.veldman@mbv-nijkerk.nl

Renso de Smit
Relatiebeheerder
renso.de.smit@mbv-nijkerk.nl

Roy van de Bunt
Administratief medewerker
roy.van.de.bunt@mbv-nijkerk.nl

Robert Paalman
Administratief medewerker
robert.paalman@mbv-nijkerk.nl

René Keuken
Administratief medewerker
rene.keuken@mbv-nijkerk.nl

Karima Abderrazek
Administratief medewerker
karima.abderrazek@mbv-nijkerk.nl

Carla van Loo
Administratief medewerker
carla.van.loo@mbv-nijkerk.nl

Greetje Hopman
Administratief medewerker
greetje.hopman@mbv-nijkerk.nl

Heber Stolker
Administratief medewerker
heber.stolker@mbv-nijkerk.nl

Brigitte Outshoven
Fiscalist
brigitte.outshoven@mbv-nijkerk.nl

Bertina van Ginkel
Fiscaal juridisch medewerker, Mediator
bertina.van.ginkel@mbv-nijkerk.nl

Loonadministratie
Afdeling
lonen@mbv-nijkerk.nl
033 475 96 05

Secretariaat
Afdeling
info@mbv-nijkerk.nl
033 456 51 47

Liever een relatiebeheerder persoonlijk ontmoeten?