fbpx
 

Passie voor ons werk

Het team van MBV Nijkerk bestaat uit specialisten en professionals, allen met een affiniteit voor de vrije beroepsgroep en overige MKB. Dagelijks zetten wij ons in om uw administratie op een dusdanige wijze te verwerken dat u zorgeloos kunt ondernemen. En zelfs daarin kunnen wij u met gerichte adviezen, gebaseerd op onze kennis van uw sector, optimaal ondersteunen. Wij staan voor u klaar, wanneer mogen wij ook voor u aan de slag?

Peter Kluiters
Vennoot, relatiebeheerder
peter.kluiters@mbv-nijkerk.nl
06 218 430 12

Wouter Muijs
Vennoot, relatiebeheerder
wouter.muijs@mbv-nijkerk.nl
06 271 657 52

Walter Schaap
Vennoot, relatiebeheerder
walter.schaap@mbv-nijkerk.nl
06 227 386 73

Teunie Marie Duijst
Vennoot, relatiebeheerder
teunie-marie.duijst@mbv-nijkerk.nl
06 533 323 30

Tiny Nieuwenburg
Vennoot, relatiebeheerder
tiny.nieuwenburg@mbv-nijkerk.nl
033 45 65 147

Martijn Zuidersma
Vennoot, hypotheekadviseur
martijn.zuidersma@mbv-nijkerk.nl
06 301 816 87

Janneke Janssen
Relatiebeheerder
janneke.janssen@mbv-nijkerk.nl
06 480 471 24

Kees de Graaf
Relatiebeheerder
kees.de.graaf@mbv-nijkerk.nl

Leo Heemskerk
Relatiebeheerder
leo.heemskerk@mbv-nijkerk.nl
06 408 818 16

Martijn Roersen
Relatiebeheerder
martijn.roersen@mbv-nijkerk.nl
06 520 440 23

Esther van Dorp
Relatiebeheerder
esther.van.dorp@mbv-nijkerk.nl

Evert Veldman
Relatiebeheerder
evert.veldman@mbv-nijkerk.nl

Martine Boers
Relatiebeheerder
martine.boers@mbv-nijkerk.nl

Martien Hermans
Relatiebeheerder
martien.hermans@mbv-nijkerk.nl
06 542 028 31

Roy van de Bunt
Administratief medewerker
roy.van.de.bunt@mbv-nijkerk.nl

Robert Paalman
Administratief medewerker
robert.paalman@mbv-nijkerk.nl

Kitty Termaat
Administratief medewerker
kitty.termaat@mbv-nijkerk.nl

Mirjam van Valkenhoef
Administratief medewerker
mirjam.van.valkenhoef@mbv-nijkerk.nl

René Keuken
Administratief medewerker
rene.keuken@mbv-nijkerk.nl

Karima van Dam
Administratief medewerker
karima.van.dam@mbv-nijkerk.nl

Carla van Loo
Administratief medewerker
carla.van.loo@mbv-nijkerk.nl

Liesbeth de Groot
Administratief medewerker
liesbeth.de.groot@mbv-nijkerk.nl

Brigitte Outshoven
Fiscalist
brigitte.outshoven@mbv-nijkerk.nl

Bertina van Ginkel
Fiscaal, Juridisch medewerker
bertina.van.ginkel@mbv-nijkerk.nl

Loonadministratie
Afdeling
lonen@mbv-nijkerk.nl
033 475 96 05

Secretariaat
Afdeling
info@mbv-nijkerk.nl
033 456 51 47

Liever een relatiebeheerder persoonlijk ontmoeten?